Piedāvājums

``CampIT`` 2023
320
– Radošas robotikas/programmēšanas nodarbības

– Radošās mākslas darbnīcas

– Ēdināšana

– Sporta aktivitātes, pārgājieni

-Daudzveidīgas atpūtas iespējas

– Nakšņošana istabā

`CampIT Gaming Edition`` 2023
320
– Radošas web lapu izstrādes nodarbības

-HTML, CSS, JS, 3d modelēšana

– Ievads Python un Photoshop

– LazerTAG

-Daudzveidīgas atpūtas iespējas

– Ēdināšana & Nakšņošana

13-17 g.v.

Kas būtu jāzina pirms pieteikšanās nometnei CampIT

Vispirms ir jānoskaidro ko potenciālais CampIT dalībnieks vēlas un kādas ir intereses. Radošo tehnoloģiju nometnē ``CampIT`` liels uzsvars ir likts uz pārdomātu balansu starp atpūtu un mācīšanos, kurā ietverta programmēšanas pamatu apgūšana, 3D modelēšana, skicēšana un daudzas dažādas mākslas nodarbības. Lai programmēšanas pamatu apgūšana noritētu aizraujošā veidā, tiks izmantoti roboti un droni, kurus programmējot, varēs gan vadīt, gan likt pašiem veikt iepriekš noteiktas darbības. Kopš 2019.gada pie mums jaunumi- Virtuālās realitātes brilles, 3D printeris un nodarbības par Lietu Internetu.

Ja ir kādas alerģijas un informācija, kas būtu jāzina nometnes vadītājiem, par to lūgums, savlaicīgi ziņot. Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas, jāgaida epasts, kurš apstiprina pieteikšanos un rēķins vai avansa-rēķins, tad kad tuvāk nāks nometnes laiks. Ja kāda iemesla pēc pieteicējs nevēlas reģistrēties elektroniski, iespējams sazināties elektroniski (info@campit.lv) vai zvanot (tel. 27109518) un vienosimies par tālāko gaitu.

Pieteikuma anketā obligātie lauki, kas jāaizpilda: Pieteicēja vārds, uzvārds, epasts, uz kuru tiks nosūtīts rēķins, dalībnieka vārds, uzvārds, vecums.

Piedāvājam arī pusaudžiem, kas sasnieguši vismaz 13 gadu vecumu un ir apzinīgi un patstāvīgi, palikt nometnē 2 nedēļas. Skolēnam būtu jāizrāda padziļināta interese par kādu no piedāvātajām tēmām, kuru apgūt 2 nedēļu garumā. Pieteikties uz šo piedāvājumu rakstot e-pastu (info@campit.lv vai zvanot 29610186).

27109518 vai 37129610186
info@campit.lv
"Eglaines" Amatas novads, Drabešu pagasts
Organizētājs: Biedrība "Piedzīvojumu garāža"