BUJ

Kā veikt rezervāciju?

Visērtāk ir aizpildīt reģistrēšanās pieteikumu, kurš atrodams campit.lv mājaslapas augšējā rīkjoslā .- https://www.campit.lv/pieteikties/

Ja kāda iemesla dēļ nevēlaties aizpildīt pieteikumu elektroniski, protams, ir iespēja ar mums sazvanīties (tel. 2 96 101 86 vai 27109518) vai rakstīt e-pastu (info@campit.lv). Pēc avansa vai pilnas summas pārskaitījuma, Jūsu pieteiktais nometnes dalībnieks būs piereģistrēts.

2 (divas) nedēļas pirms Jūsu izvēlētās nometnes sākšanās datuma jābūt samaksātai pilnai nometnes summai, savādāk nometnes dalībnieks nebūs tiesīgs piedalīties nometnē. APMAKSAS TERMIŅŠ VAR MAINĪTIES, PAR TO INFORMĒSIM.

Kāda ir nometnes cena?

Par piedāvājumiem var iepazīties šeit!!! 1 nedēļa CampIT 2024 nometnē maksā 360.00 Eur. (Cenā iekļauta ēdināšana, naktsmītnes, mācību materiāli, apdrošināšana u.c.)

Cenai ir piemērojamas atlaides iepriekšējo gadu dalībniekiem un  ja vairāki bērni no VIENAS ģimenes piesakās nometnei!

Iepriekšējo gadu dalībniekiem: 340.00 Eur (CampIT) 350.00 Eur (CampIT Gaming Edition).

Ja piesakās vairāki bērni no VIENAS ģimenes vai ir 3+ Ģimenes karte: – 320.00 Eur (CampIT un CampIT Gaming Edition) par katru nometnieku.

Ja kādi jautājumi par nometnes maksu un tās apmaksas veidiem tālr. nr – 29610186 vai 27109518

Kā nokļūt līdz nometnei?

Nometnes vieta atrodas apm. 10km no Cēsīm, 75km no Rīgas. Iesakām vecākiem pašiem atvest savus bērnus līdz nometnei un pēc nometnes kopīgi doties prom. Vienojoties ir iespēja sagaidīt dalībnieku tuvējās vilciena (Ieriķi, Melturi) vai autobusa (Mūrnieki) pieturās un atvest līdz nometnei.

Kas jāņem līdzi?

Obligātās lietas – vēlme atpūsties, vēlme apgūt jaunas prasmes un iemaņas, cieņpilna attieksme. Piesakoties nometnei dažas nedēļas pirms tās tiks nosūtīts uz e-pastu  līdzi ņemamo lietu saraksts.

Noteikti jābūt līdzi savām higiēnas lietām (zobu birste, dušas želeja, dvielis utt.), Apģērbs piemērots gan vēsiem un lietainiem laikapstākļiem, gan karstiem un saulainiem – siltas zeķes, jakas un lietusmētelis, cepure, vismaz 2 veida apavi (ikdienai un pārgājienam slēgtie). Dodoties pārgājienā būs nepieciešama papildināma ūdens pudele, cepure, slēgti un droši apavi, garās bikses un viegla mugursoma. Priekšauts vai smērējams apģērbs mākslas nodarbībām. Mobilos telefonu drīkst ņemt līdzi, vēlams savi portatīvie datori, bet ja nav, protams, datori tiks nodrošināti. Ja ir vēlme  var ņemt savu gultas veļu vai pat segu, bet tas viss tiks nodrošināts uz vietas.

Ja ir savi velosipēdi,segveji vai kāds cits neliels braucamais tos noteikti būtu labi paņemt līdzi velo veiklības trasei un brīvā laika pavadīšanai. (nometnes teritorijā nav asfalta, tikai zemes ceļs un zāle)

Vai brāļiem un māsām būs atlaide?

Ja no vienas ģimenes piesakās vairāki bērni, tad samaksa būs 320.00 Eur katram. Atlaide spēkā CampIT un CampIT Gaming Edition programmām.

Vai varu pieteikt 8gadīgu dalībnieku?

Nometnes programmā CampIT ir paredzēts iepazīties ar programmēšanas pamatiem – savu aplikāciju izveidi ar bloku programmēšanas palīdzību, kas  ir saistoša jau  8 gadīgiem bērniem. Mākslas nodarbībās ir paredzēts ilgāku laiku nokoncentrēties veicamajam darbam, vai tā būtu citu cilvēku figūru skicēšana, vai ģipša liešana. Pārgājiens līdz Zvārtes iezim prasa aptuveni 40min vienā virzienā. Īsā atbilde: Ja uzskatāt, ka Jūsu bērns ir gatavs nedēļas garumā pabūt prom no ierastās vides, ir salīdzinoši patstāvīgs un atvērts, būsim priecīgi arī par 8gadīgu dalībnieku mūsu radošajā tehnoloģiju nometnē.

Kādā valodā noritēs nodarbības?

Latviešu valodā.

Nometnes komanda runā latviešu, angļu un krievu valodā.

Vai bērnam ir jāņem līdzi sava gultas veļa?

Nometne nodrošina segu, spilvenu un visu nepieciešamo gultas veļu, BET savas segas vai spilvena izmantošana nometnē bērnam var palīdzēt justies daudz mājīgāk!

Vai bērns drīkst ņemt līdzi uz nometni savu pārtiku?

Uz nometni drīkst ņemt savu pārtiku, tad ja bērnam ir īpaša diēta, alerģijas vai kāds cits pamatots iemesls. 

Vai var palikt nometnē pilnas 2 nedēļas?

Jā, ja nometnieks ir sasniedzis vismaz 13gadu vecumu un pirms tam esam abpusēji vienojušies par neskaidrajiem jautājumiem.

Vai uz CampIT Gaming Edition un Filmmaker Edition var pieteikties tikai iepr. gadu dalībnieki?

Ne tikai! Ikviens, kam šķiet saistoša programma un vēlas nedēļas garumā apgūt konkrētās programmas tēmas un atpūsties pie neskartas dabas, var pietiekties šīm programmām. Rekomendējošais vecums ir 13+(Gaming Edition) un 15+(Filmmaker Edition). Vecums nedrīkst pārsniegt 18gadus.